Soutěžte: Green Energy Organic - BIO Organická kosmetika

13.12.2010 00:00
Soutěže

Výrobky značky Green Energy Organic byly šetrně vyrobeny v Miláně a skládají se pouze z certifikovaných organických složek. Značka Green Energy nabízí kompletní systém péče o pleť obličeje a těla pro všechny typy pleti.

Soutěž o 10 sad vzorečků na tělo. V hodnotě 555,- Kč.


Značka Green Energy nabízí kompletní systém péče o pleť obličeje a těla pro všechny typy pleti. Díky tomu zákazníci získávají naprostou flexibilitu, která umožňuje přizpůsobit výběr produktů jejich konkrétním potřebám, aniž by museli přistupovat na nějaké kompromisy.

Značka Green Energy nezapomíná ale ani na tělo, a její báječně dekadentní vůně sahající od lahodné čokolády až po smyslné ovocné vůně pečují nejen o tělo, ale i o mysl prostřednictvím řady koupelových a tělových produktů, které jsou ozdobou Vaší koupelny.


O značce Green Energy


Úžasně dekadentní čisté řady na bázi lahodného ovoce s klasickými italskými obaly zaručeně pozvednou úroveň jakékoli koupelny. Certifikát EcoCert-France, kterému odpovídají nejvybranější ingredience produktů Green Energy, potvrzuje, že tyto produkty dosahují takové kvality, že by bylo možné je i konzumovat - a ovocné vůně jsou opravdu k nakousnutí.


Produkty Green Energy Organics byly vyzkoušeny a ověřeny v lázních napříč Evropou, Japonskem a Blízkým východem, nyní jsou rovněž k dostání i v USA, a nabízejí nesrovnatelné výsledky u všech typů pleti.


Inspirace

Produkty Green Energy, navržené a vytvořené italskou doktorkou Wilmou Scarton, vycházejí z luxusních tajemství italských kosmetických rituálů, které se předávají z generace na generaci. Produkty Green Energy - zelená energie - jsou doslova naplněné „energií života“, a tak navozují skutečnou duševní pohodu a krásu, zahrnující i harmonii s přírodou, která je pro Wilmu velmi důležitá.


Filozofie

Green Energy nabízí produkty představující vrchol vývojového řetězce přírodní kosmetiky, využívající těch nejsilnějších aktivních organických složek, které jsou v přírodě k dispozici, a nabízí jak Vašemu tělu tak i Vaší mysli neobyčejné zážitky. Stylové italské obaly tvoří vhodné doplnění špičkového produktu, čímž zajišťují „komplexní“ kosmetický prožitek, z něhož se těší ženy na celém světě.


Životní cyklus


Vedle designu je pro značku Green Energy rovněž velmi důležitý ohled na celý životní cyklus produktů, používání recyklovatelných a biologicky rozložitelných složek a ekologických materiálů. A stejně tak i odhodlaný postoj proti zkouškám na zvířatech, proto jsou produkty této značky vhodné pro vegetariány.

Vyzkoušejte italskou organickou péči o pleť bez chemických přísad

Složení produktů Green Energy Organics neobsahuje ropné látky ani ošetřené výživné preparáty. Tyto produkty jsou vyrobeny z přirozeně účinných, přirozeně čistých a přirozeně komplexních látek vyživujících pleť.  
A navíc, na rozdíl od většiny organických produktů na trhu, které jsou na bázi olejů, výrobky Green Energy Organics jsou na vodní bázi, a tak jsou pro pleť ještě lepší.
Certifikovaný organický zásobovací systém dopravuje vstřebatelné netoxické multivitaminy, antioxidanty, enzymy a minerální látky, a tak zajišťuje komplexní výhody péče o pleť bránící jejímu stárnutí, a jedinečný konzervační systém splňující i potravinářské normy je zárukou toho, že složení produktů je čisté a produkty mají dlouhou trvanlivost.     
Společnost Green Energy Organics vytváří své produkty tak, aby byly zdravější jak pro tělo, tak i pro životní prostředí. To je zřejmé z jejich výjimečně vysokého podílu certifikovaných organických složek, který dosahuje hodnoty vyšší než 99%.  

Každá složka je zkontrolována, aby bylo zajištěno, že neobsahuje žádná rizika pro zdraví ani pro životní prostředí.  
Výrobky Green Energy Organics neobsahují ropné látky, triklosan, hydrogenované tuky, minerální oleje, hexan a podobná rozpouštědla, neorganické nebo syntetické vůně a barviva, polysorbáty, etanolamidy, alkylsulfáty a alkyl etylsulfáty.    
Všechny produkty značky Green Energy Organics mají certifikát a licenci, které potvrzují, že odpovídají normám organické zdravotní & kosmetické péče. Trvanlivost všech produktů před otevřením je 3 roky, po otevření 18 měsíců.   

První certifikovaná organická péče o pleť na profesionální úrovni
Tento ekologický certifikát byl udělen francouzskou asociací Ecocert France Association, která vyplňuje mezeru mezi klinickou jakostí, vysoce kvalitními produkty a organickými/přírodními značkami. Naše organické produkty pro péči o pleť jsou vhodné pro všechny typy pleti a pro pleť všech barev. Produkty pro péči o pleť značky Green Energy Organics jsou používány a doporučovány dermatology, plastickými chirurgy, lékaři zabývajícími se příznaky stárnutí, estetiky a lázeňskými zařízeními.  

Všechny organické produkty pro péči o pleť přezkoušené a povolené nezávislými auditory třetích stran
Značka Green Energy Organics uvádí na etiketách a certifikátech veškeré použité přísady, její produkty se vyrábějí v souladu s nejvyššími standardy EU v Itálii. Navíc používáme pouze biologicky rozložitelné přísady, recyklovatelné nádobky a obaly, neprodukujeme nadměrné množství oxidů uhlíku a naše řada organických výrobků pro péči o pleť je po všech stránkách ověřená jako vhodná i pro vegany.     

Produkty pro péči o pleť Green Energy Organics byly vyvinuty na základě výzkumu a vývoje trvajícího deset let  Specifické metody práce s komplexními celoorganickými živinami byly aplikovány na oblast medicíny, ajurvédské homeopatie a naturopatických léčivých prostředků.  
Produktová řada Green Energy Organics obsahuje doslova stovky komplexních vitaminů, minerálů a rostlin z kontrolovaného zemědělství, u nichž bylo vědecky dokázáno, že jsou účinnější než pouze jediný prvek - a to na základě faktu, že živiny se mohou ovlivňovat a ovlivňují navzájem.    
Toto skutečně je systém užitečné organické péče o pleť bez pozlátek, účinkující nepřetržitě, aniž by k dosažení optimálních výsledků vyžadoval množství různých produktů   
Naše organické produkty pro péči o pleť jsou cestou k dosažení často LEPŠÍCH výsledků bez škodlivých účinků chemických látek a umělých přísad, které byly navrženy tak, aby spojily to, co nám může dát příroda, zdravým a přirozeným způsobem. Značka Green Energy Organics je systém organické péče o pleť, který k dosažení prvotřídních výsledků nevyžaduje enormní časové a finanční investice.   
Systém Green Energy Organics omezuje a zjednodušuje režim každodenní péče o pleť, ale přesto dosahuje profesionálních dermatologických výsledků. Složení našich certifikovaných organických a přírodních produktů pro péči o pleť, neobsahujících parabeny, nabízí skutečné výhody produktů proti známkám stárnutí, které nepoužívají žádné potenciálně škodlivé a/nebo sporné ropné složky. Naše řada organické péče o pleť má vyvážené ph, odpovídající přirozené pokožce. Produkty Green Energy Organics  lze míchat a vrstvit, a tak můžete udržovat svou pleť zdravou pomocí jednoduchého a minimálního režimu.  

Green Energy Organics je ekologickou a přírodní volbou, při které nemusíte snižovat své nároky s ohledem na účinnost a atraktivitu jiných produktů pro péči o pleť. Náš zdravější přístup k péči o pleť vychází z nejnovějších principů zelené vědy a je založen na nejlepších organických látkách, které nám příroda může nabídnout. Jenom tak Vám můžeme nabídnout produkty pro péči o pleť, které jsou nejen mimořádně účinné, ale které také mají pozitivní vliv na Váš životní styl a které snižují a někdy dokonce mohou zvrátit příznaky stárnutí a poškození z ekologické zátěže. Náš přístup lze shrnout do zásady, že Země, prostřednictvím přírody, poskytuje mnohem lepší péči než syntetické látky, které mohou být škodlivé, pokud používáte produkty pro péči o pleť a jiné každodenní produkty, které nejsou organické. Kombinací toho nejlepšího, co máme v oblasti technologií vyvinutých ekologickými vědami k dispozici, usilujeme o produkci revolučních kategorií organických produktů pro péči o pleť, které spojují tradici s vizí a kreativitu s inovativností.        

Fakta o péči o pleť a zdraví:

NEDÁVNO provedený výzkum naznačuje, že ženy přijímají ročně přibližně 2,3 kg chemických látek jen z kosmetického režimu, který uplatňují. To je šokující údaj a také jeden z faktů, na jehož základě se ženy začaly více zajímat o to, co si vlastně nanášejí na pokožku.    

Neměli bychom přemýšlet pouze o viditelných účincích určitého krému, ale také o tom, jak mohou jeho přísady působit na náš organismus. Nikotinové či hormonální náplasti jasně ukazují, že chemické látky, které si dáme na pokožku, mohou skončit v našem krevním oběhu.

V důsledku toho se v posledních dvou letech poptávka po produktech pro péči o pleť označených jako zelené, přírodní či organické zvýšila pětkrát. Ovšem s otazníky vznášejícími se nad některými tak zvanými organickými produkty pro péči o pleť - jak si můžeme být jistí, že nejsme jen obětí nabubřelé reklamy?

Zárukou toho, že přísady byly vyprodukovány udržitelným způsobem, bez použití pesticidů, herbicidů nebo fungicidů a s minimálním vlivem na životní prostředí, je symbol Ecocert.  
Certifikace je důležitá, protože zákazníkům pomáhá vyvarovat se při výběru organických produktů pro péči o pleť nejasností.    

Vědci a ekologové již několik desetiletí studují znečištění vody, vzduchu a půdy. A nyní zaznamenáváme průmyslové chemikálie, které se hromadí v našich tělech. Vdechujeme je, polykáme je spolu s kontaminovanými potravinami a vodou anebo, v některých případech, je vstřebáváme pokožkou z hygienických a kosmetických produktů. Pojem „tělesná zátěž“ se vztahuje na celkový objem těchto chemických látek, které jsou přítomné v lidském těle v daném časovém okamžiku.  

Těla téměř všech Američanů jsou kontaminována jednou látkou z krémů na opalování, která je dávána do souvislosti s alergiemi, hormonálními poruchami a poškozením buněk - podle nové studie Centra pro kontrolu nemocí (CDC). Doprovodná studie lékařské fakulty Mt. Sinai School of Medicine zjistila, že tatáž chemická látka souvisela s nízkou porodní váhou holčiček, jejichž matky byly této látce vystaveny během těhotenství. Tato chemická látka, oxybenzon, se běžně používá v krémech na opalování, ale analýza štítků na produktech provedená Ekologickou pracovní skupinou (EWG) zjistila, že tato toxická chemická látka se rovněž vyskytovala v minimálně 567 dalších toaletních produktech zahrnujících např. jelení loje, rtěnky, hydratační krémy či vůně pro ženy. 

Váš přístup může změnit MÍRU, v jaké jste Vy sami vystaveni vlivům nejen látek narušujících endokrinní funkce, ale i jiným toxinům, které lidská civilizace vypouští do životního prostředí. Pomoci mohou především tyto kroky:  

  • nakupujte organické potraviny v co nejvyšší možné míře. Pokud je problémem jejich cena, zaměřte se na produkty, kde bude mít změna největší vliv, včetně mléka, pokud máte malé děti
  • pokud je to možné, konzumujte méně masných produktů, především tučná masa a máslo, protože i hospodářská zvířata přijímají toxické látky, a ty se hromadí v jejich tuku (a stejně tak i v tuku lidském) 
  • omezte nebo úplně vyřaďte z jídelníčku určité druhy ryb, včetně tuňáka velkookého, mečouna, žraloka, makrely královské, makairy, mořského okouna či jakýchkoli ryb chycených ve vodách, na něž bylo vydáno varování z důvodu přítomnosti rtuti.   
  • omezte používání kosmetiky a vůní a kupujte méně toxické značky
  • k péči o domácnost používejte přírodní čistící prostředky
  • nepoužívejte pesticidy v okolí svého domu, na domácích zvířatech ani na zahradě

Až budete činit výše uvedené kroky, mějte zároveň na paměti, že skutečná řešení problému tělesné zátěže stejně jako i jiných forem znečištění musí být řešení společenská, ne řešení individuální. Bez regulace ze strany státu bude ochrana před působením chemických látek prohranou bitvou. Nebudeme se na tomto místě zabývat problémy, které naše chemická nerovnováha způsobuje jiným živým tvorům, kteří s námi sdílejí tuto planetu - není třeba připomínat, že zprávy z této oblasti jsou přímo děsivé, a to především s ohledem na ryby.    

Pravidla soutěže čtětě zde.

Soutěž

Soutěž skončila 31. 12. 2010

Výherci