Soutěž: Vyhrajte Shaneem- Nimbový antiseptický krém

7.2.2011 00:00
Soutěže

Shaneem- Nimbový antiseptický krém od Shahnaz Herbals působí proti kožním problémům a předčasnému stárnutí pleti. Jedná se o vysoce účinný přípravek obsahující výtažek z nimbovníku, známý pro zkrášlující účinky. Zjemňuje kůži a pomáhá odstranit kožní problémy.

Aktivní složky krému:
Med - Zklidňuje a hydratuje pokožku. Působí antibakteriálně.
Mandlový olej - Zklidňuje podrážděnou pokožku, akné i ekzémy. Napravuje poškození pokožky způsobené slunečním zářením.
Bazalka - Díky svým antiseptickým účinkům je bazalka vhodná na ošetření podrážděné kůže.
Nimbovník (nimba, margosa, neem)- Díky protibakteriálnímu a protiplísňovému účinku efektivně pomáhá při různých kožních problémech včetně akné, ekzémů a lupénky. Má zkrášlovací účinky.
Indická mořena - Urychluje hojení kůže. Zmírňuje svědění. Pomáhá odstraňovat černé tečky na kůži.
Kurkuma - Chrání pleť před akné a podobnými kožními problémy, reguluje totiž činnost mazových žláz, zlepšuje prokrvení, podporuje tvorbu kolagenu a tím přispívá k regeneraci kůže.
Prášek z lastur měkkýšů - Pomáhá uchovávat pevnost pokožky. Působí proti ochabování pleti.
Způsob použití: Nanášejte ráno a večer na obličej, krk a ruce. Vmasírujte důkladně do pleti.

Více informací o Shahnaz Herbals naleznete zde: www.s-h.cz

5 výherkyň obdrží za správné odpovědi Nimbový antiseptický krém od ajurvédské firmy Shahnaz Herbals.

Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101 /2000 Sb. v platném znění, souhlas se zpracováním svých osobních údajů uvedených na formuláři za účelem předání ceny v soutěži a pro marketingové účely Doktorka.cz a pořadatele a stane-li se výhercem, též s jejich zveřejněním v rozsahu: jméno, příjmení a obec bydliště na webové stránce. Ze soutěže jsou vyloučeni spolupracovníci Doktorka.cz a Vitamins Cosmetics s.r.o. včetně rodinných příslušníků.

Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu webmaster@doktorka.cz a dále právo dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb., tj. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Za dodání výhry ručí objednavatel soutěže, nikoli server Doktorka.cz.

Pravidla soutěže čtětě zde.

Soutěž

Soutěž skončila 13. 02. 2011

Výherci