Vyhrajte veterinární produkty Aktivní zvíře

29.8.2016 00:01
Soutěže

Doplňky stravy z řady Aktivní zvíře díky unikátnímu složení s obsahem přirozených látek, které bylo vyvinuto předními českými odborníky ve společnosti Contipro, zajistí účinnou prevenci, nebo léčbu řady zdravotních komplikací. Hlavní součástí produktů Aktivní zvíře je kyselina hyaluronová, která významně urychluje proces hojení ran.

Účinky kyseliny hyaluronové

Kyselina hyaluronová je přirozenou součástí lidského těla. Nachází se v mezibuněčné hmotě, zajišťuje hydrataci pokožky, nachází se v oku. Je součástí vaziva, proto se mohou klouby hladce pohybovat. Více o kyselině hyaluronové a možnostech jejího použití najdete na stránkách společnosti Contipro.

Základní přípravky Aktivní zvíře na klouby a dásně

Geloren dog  je doplněk stravy pro komplexní výživu kloubů a šlach psů. Obsahuje pět účinných látek - speciálně upravenou kyselinu hyaluronovou, chondroitin sulfát, glukosamin, hydrolyzovaný kolagen a želatinu. Želatinové tablety s příchutí uzené šunky umožňují pohodlné dávkování. Zlepšení zdravotního stavu přichází již po 14 dnech.

Dentaren podporuje hojení dásní. Se svými mikrobiálními účinky pomáhá předcházet rozvoji infekce v dutině ústní a následnému užívání antibiotik, zastavuje krvácení po odstraňování zubního kamene nebo při poranění ostrými předměty. Přípravek ve formě gelu je složen z kyseliny hyaluronové a účinného antiseptika oktenidinu.

Soutěžíme o 3 ceny - 1x balení Geloren dog + Dentaren, 1x Dentaren na léčbu dásní, 1x tričko Aktivní zvíře.

Odpověď naleznete na stránkách www.aktivnizvire.cz.

Pravidla soutěže čtětě zde.

Soutěž

Soutěž skončila 12. 09. 2016

Výherci